בלוג

תמי אפשטיין

תמי אפשטיין

ציירת, יוצרת, מנחת סדנאות. פיתחה טכניקה מיוחדת של אמנות חיובית בהשראת מדיטציה.

יום כיפר תובנות

יום כיפור. לאחר הצום, שכחנו את דלת הכניסה פתוחה. החתול האהוב שלי, שרגיל רק להיות בבית הסתלק לו החוצה. החתול הזה הוא לדעתי איש שהתכסה

קראו עוד »

מוצאי יום הכיפורים תשפ"א. נשלח לי שעור מקסים מהיקום…..בדיון מתאים למסר שליבאמנות של יצירת מציאות באמצעות שמחה!

לאחר הצום בעלי היקר באדם שכח את דלת הכניסה לבית פתוחה לכמה דקות.

רגעים ספורים אלו הספיקו לפינקוש החתול המקסים שלי להתפרפר לחצר.

מדובר בחבר מאוד מאוד יקר שלי, פינקי הוא בעצם כלב שהתחפש לחתול,או אםילו איש זקו וחכם שעטה םרוות חתול….יש לו עיניים חודרות וחכמות והוא מתבונן עמון לתוך עיני שעות. כשאני בבית פינקוש מלווה אותי בנאמנות לכל מקום בו אני נמצאת, ומתישב צמוד אלי.

פינקי הו חתול חתיך ברמות על, חתול פרסי שאיננו מתורגל כלל וכלל ולא בנוי לחיי רחוב, הוא עדין מידי לעניין, ותמים!!

כיוון שראיתי שהחתול לא צמוד אלי, הבנתי שיצא: נבהלתי.. יצאתי לחצר ולרחוב וקראתי לו…כלום…הייתי תי בדאגה ובלחץ שכנים המקסימים, שאף יצאו לעזור לי, שאלתי מטיילים ברחוב, נכנסתי לחצרות….כלוםםםםם! חושך, לילה ואני בוכה ודואגת…..כל הזמן ידעתי שעלי להכנס לשלווה ולחיוב…אך לא הצלחתי….המשכתי להתעצבן ולדאוג גשכולי נוטפת זיעה מהחום ומהלחץ,

מידע קודם, וממה שאני מדריכה אנשים שאיבדו את חיותיהם,,,,ובכלל, הבנתי שעלי לעשות את המדיטציה שתמיד עוזרת למציאת חיות, ושעליה אני תמיד ממליצה לחברים ולתלמידים שמחפשים בעלי חיים אבודים, וכמעט כווולם מצאו את החיה בעזרת המדיטציה הזו.

 

לכן לקחתי את מפתחות המכונית, נכנסתי לאוטו ופתחתי מזגן כדי להרגיש טוב ( ידעתי שכשאנו מרגישים טוב פיזית קל להרגע ולזמן בקשות….)

 

ביקשתי מהשכנה שסייעה לי שאני כעת נכנסת למדיטציה כדי למצוא את חתולי האהוב.

התקשרתי לידידי הטוב שחף לב המתקשר המוכשר כל כך, שחף אמר שהחתול בסביבה ושאחפש…ידעתי ששחף תמיד צודק, וזה עזר לי להירגע עוד.פתחתי את ההקלטה של המדיטציה..שמעתי אולי 5 שניות..ו….בעלי האהוב בטלפון  "תמי החתול חזר"

 

נו מה אתם אומרים…כשאו בטוב…..כל היקום איתנו..תדרים חיוביים נשלחים..החיות הרגישות קולטות את זה…או…היקום מקשיב ורוטט עמנו……זה לא היה מקרי, אניח בטוחה שהתדר ששלחתי ליקום התקבל!

:Share

דילוג לתוכן