סדנאות ואירועים

סדנה חוויתית לזימון מציאות באמצעות חשיבה חיובית, מדיטציה, ויצירה.
אירוע מעצים שטעמו נשאר עמנו שנים.
נפגש באווירה חיובית, עם כיבוד וטקס תה מברך.

הרצאות ומופעים

מופע מרתק בו אני מספרת על ניסים מהממים שקרו לי בשעה שציירתי במהלך מדיטציה. ניסים בתחומי בריאות, שלום, ועוד, אספר ואדגים כיצד כשמציירים במהלך מדיטציה ובתחושה שהמציאות הרצויה כבר כאן

סדנה חוויתית לזימון מציאות באמצעות חשיבה חיובית, מדיטציה, ויצירה.
אירוע מעצים שטעמו נשאר עמנו שנים.
נפגש באווירה חיובית, עם כיבוד וטקס תה מברך.
 

נחשף לסיפורים מרתקים כיצד חשיבה חיובית, אמונה ויצירה ברוח זו הביאו ניסים לחיי, ויכולים להשפיע על גורלנו. נקבל הכוונה כיצד לצייר באופן חופשי וזורם בהשפעת מוזיקה ונחשף לסוגי צבעים. נכנס לדמיון מודרך שאחבר במיוחד להגשמת המשאלות האישיות שלכם, ומתוך המדיטציה הכייפית נצייר.

כל אחד יצייר בנפרד או שתצרו יצירה אחת משותפת. את הציור מומלץ מאוד לתלות בכניסה לבית או במקום שנראה אותו ברגע ההרדמות על מנת שיכנס לתת המודע שלנו כזיכרון חוויתי וימשיך להשפיע עלינו לאורך זמן…

הסדנה מתאימה לציירים ולחסרי כל ניסיון בציור.
ובמיוחד לאנשים רוחניים שאוהבים להתנסות בחוויה שונה.

המחיר 700 שקל (בהתאם למספר המשתתפים) וכולל את כל החומרים.
הסדנה בביתי בקיסריה, בחיק הטבע, או במקום שתבחרו.

בנוסף, ניתן להזמין אצלי ציור אנרגטי אותו אצור במיוחד תוך התכוונות לברכה לבעל השמחה.

הציור יכול להיות קרני אור צבעוניות המצויירות במיוחד עבורו, פורטרט אנרגטי של החוגג, או ציור המשולב בפסוקי התהילים של החוגג. ניתן יהיה גם להוסיף ברכות שלכם על המסגרת.

 
זיכרו – ביום ההולדת השמיים פתוחים
הזמינו משאלות, חילמו חלומות, ובואו להגשימן בראש פתוח!

הרצאה על מיגנוט מציאות

תמי מסבירה על הציור

הציור האינטואטיבי בדרך זו בורא מזמן וממגנט מציאות. במופע אני מספרת על ניסים שקרו לי בנושא השואה, על פרוייקט השלום הבינלאומי שאני מקיימת ברוח זו כבר 5 שנים, בו מציירים בו זמנית במהלך מדיטציה ב 44 מדינות, על צמחים שנעים בהשפעת כווני הציור האנרגטי, ועל כוחה האדיר של אמנות במדיטציה להשפיע על מציאות חיינו.

במהלך ההרצאה אכנס למדיטציה קצרה ואדגים כיצד אני מציירת תוך כדי ריקוד ומדיטציה בהשפעת מוזיקה. אחלק דפים וצבעים והקהל יוזמן להשתתף ולצייר גם הוא יחד איתי.

החוויה מיוחדת ומעצימה. שמים דגש על הסדנה כחווייתית שמתמקדת בשיתוף עם הקהל בציור ובמדיטציה, או בדגש על ההרצאה עם הדגמת מופע הציור, שאלות ותשובות.
המופע מתאים לכולם, במיוחד לאנשים רוחניים ופתוחים, ליוצרים ולאנשים שאינם מציירים. למתעניינים באמנות וברוח. סדנת היצירה מתאימה למי שמחפש חוויות מיוחדות.

מוזמנות אלי קבוצות של מטיילים או אנשים לימי כיף וגיבוש.
ניתן גם לתת הרצאה פרטית או לקבוצה קטנטנה.
את ההרצאה ניתן להעביר גם במקומות נוספים בארץ, בלווי שקופיות.
אשמח לרתק אתכם

באהבה
תמי

דילוג לתוכן